KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6754302
nr 675 4302
Blandteknik
monogramsignerad PMP, 16x25
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 januari 2011
kl 19:54:35
250 kr
650 kr
350 kr
500 kr
650 kr
750 kr
750 kr